Zespół z Chełma chce zagrać u Kuby Wojewódzkiego

Zespół „Prorok” z Chełma zgłosił się do programu Kuby Wojewódzkiego „Zagraj u Kuby”. Aby zaprezentować swoje możliwości widzom jesiennej edycji talk – show Wojewódzkiego w TVN potrzebują wsparcia w postaci głosów, które można oddawać do 30 września

„Zagraj u Kuby” to nowa akcja zaproponowana przez Kubę Wojewódzkiego, znanego polskiego showmana. Każdy zespół muzyczny może wystąpić w jego programie. Wystarczy zgłosić się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej, zdobyć jak największą ilość głosów i liczyć na uznanie ekipy tworzącej jeden z najczęściej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce.

- „Zdecydowaliśmy się zgłosić nasz utwór do programu Kuby przede wszystkim dlatego, aby usłyszało nas większe grono słuchaczy. Jak wiadomo dla młodej kapeli jest to bardzo ważne, a oglądalność strony Wojewódzkiego jest ogromna. I to jest nasz główny cel. Jeśliby jakimś cudem udało nam się dotrzeć do ścisłej czołówki to dodatkowa szansa na to, iż nie tylko ktoś nas zauważy, ale bliżej zainteresuje się formacją (mam na myśli kogoś z branży muzycznej). Jednak to już są daleko idące marzenia” – powiedziała nam Karolina Ryniak, gitarzystka zespołu.

JAK IM POMÓC?

Szanse na udział chełmskiego zespołu w talk – show Wojewódzkiego zależą w tej chwili od internautów. To Wy pełnicie funkcję jury w internetowym castingu do 30 września. Zespoły, które do tego czasu otrzymają największą ilość głosów, zostaną zaproszone do udziału w programie. Dlatego zachęcamy do głosowania na Prorok na stronie „Zagraj u Kuby”.

W ciągu zaledwie pięciu dni od rozpoczęcia głosowania udało się im awansować z prawie 350 miejsca na 40. Niestety to nie wystarczy, aby pozycja w programie była pewna, dlatego prosimy o wsparcie. Głosowanie zajmuje kilka sekund, a każdy głos ma tu wielkie znaczenie.

Prorok wysłał na casting swój utwór „Zatrute miasta”, który ukazał się w kwietniu tego roku. (miksem i masteringiem zajął się Paweł Gmyterko z angielskiego studia Paul Music Production). W eterze kawałek można było usłyszeć w czerwcu w lubelskim Radiu Centrum. Tam też mieli okazje jakiś czas później wystąpić z materiałem na żywo.

- „Zespół istnieje od końca 2011 roku, jednak pełny skład uformował się dopiero na przełomie marca/kwietnia 2012, wtedy to oficjalnie dołączył Michał Słomiński – klawiszowiec.” – informuje gitarzystka.

Kuba nie określił, ilu muzyków wybranych w tym internetowym castingu będzie miało szansę wystąpić w jego show. Zapowiedział tylko, że zamierza zapraszać tych najciekawszych.

Kostecki Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>