Majówka z Cool – em

W niedzielę, 13 maja o godz. 11.00 odbyła się impreza organizowana przez chełmską Auto Szkołę „Cool”. Fani motoryzacji zebrali się na nowo powstałym parkingu Przedsiębiorstwa Przemysłowo – Handlowo – Usługowego „Albatros” przy ulicy Rampa Brzeska 73.

Wszyscy przybyli posiadający prawo jazdy kategorii B otrzymali do rozwiązania testy wielokrotnego wyboru z zakresu bezpiecznej jazdy. W części praktycznej uczestnicy konkursu zmagali się z jazdą slalomem do tyłu toyotą yaris, z zamontowanymi trolejami. Ponadto przewidziana była przejażdżka suzuki swift z tzw. talerzem Jackie’go Stewarta, gdzie za zgubienie piłeczki tenisowej groziły punkty karne w wyścigu.

W programie znajdowały się konkurencje sprawnościowe dla kierowców oraz motocyklistów. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w zakresie poślizgu nadsterownego, płynnej jazdy i kręcenia kołem kierownicy oraz wyobraźni i wyczucia auta.

Z kolei motocykliści zaprezentowali swe umiejętności w najwolniejszej jeździe i ciasnym slalomie, a także szybkiej „ósemce”, którą trzeba było pokonać pięć razy w jak najkrótszym czasie.

Zmagania kierowców i motocyklistów nadzorowali instruktorzy techniki jazdy w Auto Szkole „Cool”, Paweł Grzywaczewski i Tomasz Krawczyk.

Dla zwycięzców poszczególnych konkurencji przewidziane były nagrody rzeczowe.

polly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>